XXIII Niedziela Zwykła - 04/09/2022

KALENDARZ LITURGICZNY

We czwartek święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
W tym dniu od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msza św. inaugurująca rok szkolny będzie w przyszłą niwdzielę o godz. 11.00. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli aby wypraszać Boże błogosławieństwo na cały rok szkolny.

Siostry Dominikanki serdecznie zapraszają dzieci i młodzież do scholki, aby śpiewem ubogacać niedzielną Mszę świętą.
Pierwsza próba odbędzie się w najbliższą sobotę 10 września o godz. 10.00 w dużym spichlerzu. Rodziców i dziadków prosimy o pomoc dzieciom w dotarciu na spotkanie.

Nasza parafia wraz z Radą Dzielnicy VII ogłasza konkurs fotograficzny "WAKACJE 2022". Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszej parafii ? bez względu na wiek. Zdjęcia wraz ze Zgłoszeniem można przesyłać do dnia 30 września na adres konkurs@parafia.justowska.info.
Szczegółowe informacje i zgłoszenie można pobrać z naszej parafialnej strony internetowej (kliknij tu).

Już dziś zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej na pierwsze spotkanie formacyjne, które odbędzie się w niedzielę 18 września o godzinie 16:00. Spotkanie rozpocznie się od Mszy świętej.

W ostatnim czasie parafia pożegnała lokatorów z Ukainy - bardzo dziękuje wszystkim za pomoc jaką okazywali naszym gościom.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

• Niepodległosć to nasz kod kulturowy;
• Edukacja do poprawki;
• Budowanie Arki.
Jest też dodatek "Bliżej życia z wiarą".

• Zakochany w Kościele;
• Kościół bez więzi przypomina cmentarz;
• Bogu trzeba dać szanse.