POMAGAJĄ NAM
Wideo Tytuł   Wideo   Opis 
Kolędowanie w SP 72 AD2022 Dzieci z Ukrainy, uczące się w szkole Szkole Podstawowej nr 72 na Woli Justowskiej, mieszkające na terenie naszej Parafii, przygotowały kolędowanie w języku ukraińskim i zaprezentowały podczas kiermaszu świątecznego 16 grudnia 2022.
Jasełka w kościele Uwspółcześnione przedstawienie jasełkowe na motywach "Małego Księcia". Przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 72 pod opieką dominikanki, s. Marii.
Podziękowania z Kamerunu Podziękowania dla Małych Kolędników z naszej parafii przesłane wprost z kameruńskiej szkoły prowadzonej przez siostry dominikanki.
Trzej królowie Spotkanie orszaku Trzech Króli z parafianami, które odbyło się w święto Objawienia Pańskiego.
Ze względu na pandemię, Kolędnicy Misyjni nie nawiedzali domów parafian ale przygotowane wcześniej wystąpienie przedstawili w kościele, po mszy świętej, w której uczestniczyli.
Akatyst na Woli Niedzielny wieczór 5 grudnia był dla wielu okazją do wychwalania Maryi. Pomóc w tym mogły nie tylko przygaszone światła w kościele i płonące świece, ale także wielogłosowy śpiew "Akatystu ku czci Bogurodzicy".
Pomysł i przygotowanie - ks. Marek Malec.
Rekolekcje szkolne - Wielki Post 2020 Rekolekcje wielkopostne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 72, które odbywały się w kościele parafialnym.
Poświęcenie kamienia węgielnego - 03.01.2016 Uroczysta Msza Święta, pod przewodnictwem księdza Kardynała Stanisława Dziwisza, z poświęceniem terenu budowy oraz kamienia węgielnego dla nowego kościoła (3 stycznia 2016).
Komunia na rękę Film w sposób przystępny omawia kwestię przyjmowania Komunii świętej "na rękę".
Pokazane są także przykłady prawidłowego oraz nieprawidłowego przyjmowania Komunii świętej w ten sposób.

Wszelkie prawa do nagrań - zastrzeżone.
Copyright © Parafia NMP Królowej Polski 2016/2022


powrót