I Niedziela Wielkiego Postu - 06/03/2022

Zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 17.15.

Msza Św. w intencji Radia Maryja i spotkanie Koła Przyjaciół RM - wtorek, godz. 17.00.

Zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu od poniedziałku do soboty po Mszy Św. o godz. 17.00.
Przed Najświętszym Sakramentem będziemy odmawiali różaniec w intencji o pokój na Ukrainie i w naszej Ojczyźnie.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej: o godz.17.30 dla dorosłych, o godz. 18.30 dla młodzieży w dolnej kaplicy.

"Bóg zapłać" za złożone ofiary do puszek dla Ukrainy w niedzielę (15.440 zł) i we Środę Popielcową (10.060 zł) - łacznie 25.500 zł.

Prosimy o zgłaszanie ilości miejsc gotowych na przyjęcie uchodźców z Ukrainy, a także możliwości przekazania darów rzeczowych czy chęci zaangażowania się w wolontariat na adres Archidiecezji Krakowskiej zamieszczony przy ogłoszeniach i na stronie parafii:
e-mail: ukraina@diecezja.pl
lub na numery telefonu: +48 780 604 584, +48 575035647.
Można także zgłosić taką chęć pomocy w zakrystii lub w kancelarii.

• "Dziękujemy Bogu, że jesteście z nami" - bp. diecezji kijowsko-żytomierskiej mówi o wojnie;
• "Jak rozmawiać z dziećmi o wojnie?";
• "Uwierz w cuda".

W dużej części poświęcony inwazji Rosji na Ukrainę;
• nowy cykl wielkopostny pod hasłem "Droga do wolności";
• "Matka grzechów" czyli pycha.