I Komunia Święta i Bierzmowanie AD 2020 -

publikacja: 25/07/2020

Ze względu na stan epidemiczny wprowadzony w marcu tego roku, nie odbyła się w zwykłym terminie uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, podobnie jak udzielenie młodzieży sakramentu bierzmowania.

Teraz, ze względu na rozluźnienie restrykcji, zaplanowane zostały w naszej parafii terminy tych uroczystości.

Dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii Świętej zostaną podzielone na trzy grupy a uroczystości odbędą się osobno dla każdej z grup: 26 lipca (na dodatkowej mszy św. o godz. 12.30), 13 września i 4 października.

Msza święta z udzieleniem sakramentu bierzmowania odprawiona zostanie w dniu 16 września o godz. 18.00. Sakramentu udzieli ks. bp Janusz Mastalski.

Zdjęcia z Uroczystości I Komunii Świętej z dnia 26 lipca znajdują się w galerii na stronie parafialnej.