Zmartwychwstanie Pańskie - 21/04/2019

♦ Dziś najważniejszy dzień w kalendarzu liturgicznym, również dni w oktawie Wielkanocy są jak jeden świąteczny dzień, dlatego w piątek w tym tygodniu nie ma postu.

♦ Porządek Mszy św. jutro tak jak w każdą niedzielę.
Jutrzejsza składka przeznaczona jest na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie.

♦ We czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

♦ Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego będzie o godz. 15.00.

♦ Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, gdzie znajdziemy ciekawe artykuły, felietony i refleksje , które pozwolą nam zgłębiać tajemnice Paschalne.

Radując się z chwalebnego Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, aby to zwycięstwo naszego Pana mogło się dokonywać na co dzień w Waszych sercach mocą Jego łaski. Aby radość zajęła miejsce smutku, miłość pokonała nienawiść, a wszyscy mogli żyć w prawdziwym pokoju i jedności. Szczęść Boże!