Pożegnanie ks. Rafała -

publikacja: 19/08/2018

Na mszy świętej o godz. 11.00 parafia pożegnała swego wieloletniego wikariusz - ks. kanonika Rafała Buzałę.
We mszy uczestniczyło bardzo wielu parafian. W imieniu całej parafii za posługę za 11-letnią obecność i pracę podziękował ks. proboszcz i Wojciech Gryboś z Duszpasterską Radą Parafialną. Swoje podziękowania i życzenia dalszej owocnej pracy złożyli także przedstawiciele grup działających przy parafii - m.in. Służby Liturgicznej, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, Żywego Różańca czy Margaretek.
Każdy z uczestników uroczystości mógł podpisać się na okolicznościowym banerze z podziękowaniami.
Wieczorem był czas na osobiste rozmowy z księdzem Rafałem przy przygotowanym przez parafian pożegnalnym grillu.

pożegnanie ks. Rafała Buzały

Więcej zdjęć - jak zwykle - w galerii parafialnej.