Bierzmowanie 2021

KLASY ÓSME

Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony przez ks. bp. Jana Zająca na mszy świętej w dniu 5 czerwca (sobota), o godz. 11:00.
Zostanie on poprzedzony tradycyjnym Triduum, w którym uczestnictwo jest OBOWIĄZKOWE dla wszystkich kandydatów do Bierzmowania.
Będą to następujące dni:
- wtorek (1 czerwca), godz. 19:00 w kościele na Woli Justowskiej (musztra, konferencja o spowiedzi, wspólny rachunek sumienia);
- środa (2 czerwca), godz. 19:00 w kościele na Woli Justowskiej (nabożeństwo otrzymania krzyży) - w miarę możliwości proszę o obecność chociaż jednego rodzica (najlepiej obu);
- piątek (4 czerwca) od godz. 15:30 do 18:00 - spowiedź przed Bierzmowaniem.

Świadkowie przychodzą tylko na mszę w dniu Bierzmowania.
Proszę, aby zarówno kandydaci, jak i świadkowie, byli w sobotę najpóźniej o godz. 10:45 w kościele.

W razie wątpliwości proszę pisać na email: ks.bartlomiej.wajda@gmail.com.

KLASY SIÓDME

Dwa zaległe spotkania (które nie odbyły się w I semestrze) odbędą się w kościele na Woli Justowskiej w dniach:
- poniedziałek, 14 czerwca, godz. 18:45 lub 20:00 (do wyboru),
- poniedziałek, 21 czerwca, godz. 18:45 lub 20:00 (do wyboru)

ks. Bartłomiej Wajda