POMAGAJĄ NAM
Światowe Dni Młodzieży


 
 
 
Światowe Dni Młodzieży to międzynarodowe spotkania młodych całego świata, którzy razem ze swoimi katechetami, duszpasterzami, biskupami i Papieżem gromadzą się w jednym miejscu, by wyznać wiarę w Jezusa Chrystusa.

?Przeżycie Światowych Dni Młodzieży w dużej mierze zależy od inicjatyw, kreatywności i kompetencji wolontariuszy?

Posiadasz trochę wolnego czasu? Chcesz się czegoś nauczyć? Poznać nowych ludzi? Chcesz podzielić się swoimi umiejętnościami? Lubisz pracę w zespole? Chcesz wypełnić swój czas wartościowymi zajęciami, zdobyć wiedzę na temat wolontariatu i zadziałać społecznie w swojej Parafii?
Jeśli odpowiedź na powyższe pytania brzmi tak, zapraszamy Cię do pomocy przy organizacji Światowych Dni Młodzieży w Parafii NMP Królowej Polski na Woli Justowskiej w Krakowie.

Dołącz do nas wypełniając formularz 

Przyjęcie pielgrzymów pod swój dach, to nie tylko radość spotkania z drugim człowiekiem, pochwaleniem się polską gościnnością czy wymianą kulturową. To przede wszystkim świadczenie o naszej wierze. Dzielenie się z bliźnim tym co mamy, przyjęciem wraz z nim pod swój dach Jezusa.

Światowe Dni Młodzieży to wielkie święto dla nas wszystkich. Do naszego kraju przyjadą rzesze młodych pielgrzymów, którzy szukają czegoś więcej i pragną spędzić w Polsce, w Krakowie - czas szczególnej łaski. Jako gospodarze będziemy mieć okazję, by poznać i posłuchać tego, jak wierzą i czym żyją młodzi z całego świata. Będzie to także wyjątkowa okazja, która może się nieprędko powtórzyć, aby podzielić się z ludźmi z innych stron świata polską tradycją, kulturą i słowiańską serdecznością.

Jeżeli zechcecie Państwo włączyć się do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, to wypełnijcie formularz zgłoszenia

Rejestracja na ŚDM Kraków 2016 dla chętnych z Parafii NMP Królowej Polski na Woli Justowskiej w Krakowie.

Jeżeli zechcecie Państwo uczestniczyć we Mszy Świętej na zakończenie Światowych Dni Młodzieży,to wypełnijcie formularz zgłoszeniahttp://goo.gl/forms/WYvk86ohsUshapeimage_3_link_1shapeimage_3_link_2
 


powrót