Niedziela Miłosierdzia Bożego - 19/04/2020

♦ KALENDARZ LITURGICZNY

◊ We czwartek uroczystość św. Wojciecha,
◊ sobota - święto św. Marka ewangelisty.

♦ Dziś przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego.
W naszym kościele nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00. Po nabożeństwie możliwość przyjęcia Komunii św. poza Mszą św. do godz. 16.00.
W rodzinach uczcijmy obraz Miłosierdzia Bożego.
Dodatkowa Msza św. będzie o godz. 17.00.

♦ Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jezus zaprasza nas do świadczenia miłosierdzia, przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych, z którymi żyjemy na co dzień.

♦ Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają modlitewnie i finansowo naszą parafię. Polecamy się w dalszym ciągu Państwa pamięci.
Numer konta bankowego parafii: 65 1240 1444 1111 0010 1362 4182.

♦ Wobec zmiany przepisów dotyczących zgromadzeń w czasie obchodów liturgicznych, od poniedziałku (20 kwietnia) w naszym kościele może jednocześnie uczestniczyć w nabożeństwach do 51 osób.

♦ Przypominamy, że także w kościele wszyscy poza celebransem zobowiązani są nosić maski zakrywające nos i usta. Jest to wymóg sanitarny, ale także wyraz naszej dbałości o zdrowie swoje i innych osób.
Prosimy także o utrzymywanie odległości 2 metrów od siebie.