POMAGAJĄ NAM
Aktualności i ogłoszenia


Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - 12/04/2020


◊ ♦ Dziś najważniejszy dzień w kalendarzu liturgicznym. Podobnie jak niewiasty i Apostołowie, którzy zastali pusty grób Chrystusa, również my idźmy całemu światu głosić wiadomość, że grób jest pusty, a Chrystus Zmartwychwstał. Dni w Oktawie Wielkanocy są jak jeden świąteczny dzień, dlatego w piątek w tym tygodniu nie ma postu.
♦ Dzisiaj będzie możliwość przyjęcia Komunii Świętej poza Mszą Świętą w godz. 15.30-16.30.
O godz. 17.00 będzie dodatkowa Msza święta.
♦ Porządek Mszy świętych jutro tak jak w każdą niedzielę. Dodatkowa będzie msza o godz. 17.00.
♦ Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego.
Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia będzie w kościele o godz. 15.00.
♦ Zachęcamy do lektury prasy katolickiej, gdzie znajdziemy ciekawe artykuły, felietony i refleksje , które pozwolą nam zgłębiać tajemnice Paschalne.
Wyrażam wdzięczność wszystkim, którzy w tym trudnym czasie wspierają modlitewnie i finansowo naszą parafię. Polecamy się w dalszym ciągu Państwa pamięci.
Numer konta bankowego parafii: 65 1240 1444 1111 0010 1362 4182. Jest on również podany na stronie internetowej parafii.
Radując się z chwalebnego Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom, aby to zwycięstwo naszego Pana mogło się dokonywać na co dzień w Waszych sercach mocą Jego łaski. Aby radość zajęła miejsce smutku, miłość pokonała nienawiść, a wszyscy mogli żyć w prawdziwym pokoju i jedności. Szczęść Boże!
ks. kan. Roman Łędzki - proboszcz


powrót