Nabożeństwa w niedzielę 05.04.2020 -

publikacja: 03/04/2020

W niedzielę 5 kwietnia (Niedziela Palmowa) msze święte będą odprawiane o godz: 8.00, 9.30, 11.00, 12.30, 17.00 i 18.00.
Będą to msze krótkie - recytowane i bez kazania.
Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali. kazanie pasyjne można wysłuchać na stronie internetowej naszej parafii (zakładka Wiara i Życie > Multimedia).

Przypominamy, że w okresie stanu epidemii, w obrzędach liturgicznych może brać udział maksymalnie 5 uczestników.

Niezależnie od sytuacji, uczestnictwo we mszy świętej w niedziele i święta jest obowiązkiem chrześcijanina. Jeśli nie może on w sposób usprawiedliwiony uczestniczyć we mszy świętej w kościele (np. korzysta w obecnym czasie z dyspensy) jest on zobowiązany pobożnie korzystać z transmisji mszy świętych za pośrednictwem radia lub telewizji.

Wszystkich, którzy przychodzą do kościoła prosimy o odpowiedzialne zachowanie, by nie narażać siebie i innych na zarażenie wirusem.

Droga Krzyżowa odprawiana będzie również zgodnie z dotychczasową praktyką - w piątek o godz. 17.30 i 18.30 zaś Gorzkie Żale w niedzielę, o godz. 17.15.