V Niedziela Wielkiego Postu - 29/03/2020

♦ Dziś o godz. 17.00 będzie dodatkowa Msza Św.
Nie będzie nabożeństwa Gorzkich Żali.
Kazanie niedzielne i pasyjne jest zamieszczone na stronie internetowej parafii w dziale Wiara i Życie >> Multimedia.

♦ Istnieje możliwość skorzystania ze SPOWIEDZI ŚWIĘTEJ każdego dnia w godz. 16.00 - 17.30.
Kapłan będzie dostępny na terenie przykościelnym (czyli na zewnątrz kościoła). Bardzo prosimy o skorzystanie z tej okazji.

♦ We czwartek 15. rocznica śmierci Świętego Jana Pawła II.
Jest to dzień refleksji i wdzięczności oraz modlitwy o Jego orędownictwo w tych trudnych czasach dla Polski i świata.

♦ W tym tygodniu przypada 1. czwartek, piątek i 1. sobota miesiąca.

♦ Droga Krzyżowa w piątek będzie o godz. 17.30 i 18.30.

♦ W sobotę o godz. 16.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Maryi, Msza św. i adoracja.
Prosimy łączyć się duchowo z modlitwą prowadzoną w kościele.

♦ Za tydzień Niedziela Palmowa.

♦ Zachęcamy wszystkich, aby w stanie łaski uświęcającej przeżywali TRIDUUM PASCHALNE, choć w zupełnie niespotykanej dotychczas sytuacji.

Baranki i paschaliki wielkanocne przygotowane przez zespół Caritas można nabyć codziennie od godz. 16.00 do 18.30. Ze względu na bezpieczeństwo są one wystawione (samoobsługa). Wyznaczoną opłatę należy złożyć do wiszącej obok puszki.

♦ W przypadku konieczności załatwienia pilnych spraw w kancelarii parafialnej, prosimy o kontakt telefoniczny (najlepiej w dotychczasowych godzinach urzędowania kancelarii), celem uzyskania dalszych informacji. Nr tel. parafii 12 4252354.

• "Minister od koronawirusa",
• "Bezpieczni w kościele",
• "Jak trwoga - to do Boga".

Prosimy o przekazywanie prasy katolickiej osobom, które nie wychodzą z domu.

Jest możliwość zamówienia prenumeraty tygodnika "Niedziela" tak w wersji drukowanej, jak i wydania elektronicznego.
Aby zamówić wersję drukowaną należy skontaktować się z Dziełem Kolportażu pod nr tel. (34) 324 36 45 lub mailowo: kolportaz.niedziela@niedziala.pl .
Aby zakupić elektroniczne wydanie "Niedzieli" wystarczy wejść na stronę e.niedziela.pl i postępować według instrukcji. Koszt wydania elektronicznego to jedynie 3 zł.

W minionym tygodniu odszedł z naszej wspólnoty parafialnej
+ Henryk Bletek (94 lata),
+ Zbigniew Zawodny (75 lat),
+ Agnieszka Michalczyk (72 lata) i
+ Krzysztof Penderecki (86 lat).