IV Niedziela Wielkiego Postu - 22/03/2020

♦ Dzisiaj po południu o godz. 17.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

♦ We środę przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia.
Msze św. w tym dniu będą o godz. 8.00, 17.00 i 18.00. Udzielona ze względu na pandemię koronawirusa dyspensa obejmuje również uczestnictwo we mszach świętych w tym dniu.
Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Kartki do adopcji są przy wyjściu z kościoła. Wypełnione, należy przynieść we środę, w tym dniu na Mszach św. złożymy przyrzeczenia duchowej adopcji. Zachęcam wszystkich do modlitwy w obronie poczętego życia, pamiętając o słowach Jezusa: "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, Mnieście uczynili".

♦ W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 i 18.30.

♦ Przy wyjściu z kościoła są do nabycia baranki i paschaliki wielkanocne przygotowane przez zespół Caritas. Ze względu na bezpieczeństwo są one wystawione (samoobsługa). Wyznaczoną opłatę należy złożyć do wiszącej obok puszki.

♦ Ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu można składać do puszki na bocznym ołtarzu.

♦ Zachęcamy obecnych, by osobom pozostającym w domu dostarczyć lekturę religijną, nabywając któreś z czasopism. Otrzymaliśmy informację o zaprzestaniu wydawania tygodnika "Źródło" ze względu na małą liczbę odbiorców.

• "Czym jest Komunia św. duchowa?",
• "Włochy zamkniętych kościołów",
• "Co Pan Bóg chce nam powiedzieć?".