Niedziela Świętej Rodziny - 30/12/2018

♦ Kalendarz liturgiczny:
◊ Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa.
◊ W poniedziałek wspomnienie św. Sylwestra. Msza św. o godz. 8.00 będzie odprawiona za parafian zmarłych w 2018 roku. Zapraszamy rodziny i znajomych. Wieczorem tego dnia o godz. 17.00 będzie Msza św. dziękczynna za miniony rok i nabożeństwo pokutne.
◊ We wtorek, w pierwszy dzień Nowego 2019 roku - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, a jednocześnie Światowy Dzień modlitw o pokój.
◊ Środa - wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu,
◊ we czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
◊ W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu modlimy się za misje, również składka przeznaczona będzie na cele misyjne. Po Mszach św. będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, przygotowane przez młodzież z KSM.

♦ Adoracja Najśwwiętszego Sakramentu we czwartek od godz. 16.00.

♦ Msze św. w tym tygodniu od środy do czwartku i w sobotę będą rano o godz. 8.00.
W piątek Msza św. o godz. 17.00 i 18.00, w sobotę o godz. 18.00.

♦ W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź 1.piątkowa - godz. 16.00.

♦ W sobotę o godz. 17.00 różaniec i nabożeństwo wynagradzające z racji 1. soboty miesiąca.

♦ Porządek wizyty duszpasterskiej wg harmonogramu.
Kancelaria w styczniu nie będzie czynna w godzinach urzędowania. Sprawy kancelaryjne można załatwiać po Mszy św. o godz. 8.00.

♦ W przyszłą niedzielę wspieramy fundusz budowy naszego kościoła.