Powitanie ks. Bartłomieja -

publikacja: 25/08/2018

Na pierwszej niedzielnej mszy świętej - w sobotę o godz. 18.00 parafianie powitali nowego wikariusza naszej parafii - ks. Bartłomieja Wajdę.
Ksiądz Barłomiej zaczął posługę w naszej parafii nietypowo - od przyjęcia życzeń imieninowych z racji wczorajszego święta Jego patrona.
Przedstawiciele grup parafialnych poza życzeniami imieninowymi, życzyli księdzu wikariuszowi owocnej pracy w naszej parafii. WYrazili też nadzieję, że ksiądz Bartłomiej będzie dobrze czuł się w naszej wspólnocie.

Ksiądz Bartłomiej będzie zajmował się szczególnie duszpasterstwem młodzieży, Służbą Liturgiczną oraz będzie katechizował w naszej szkole.

Ksiądz Bartłomiej jest także autorem artykułów w serwisie internetowym Orygenes+.

powitanie ks. Bartłomieja Wajdy

Więcej zdjęć - jak zwykle - w galerii parafialnej.