Niedziela Miłosierdzia Bożego - 08/04/2018

Kalendarz liturgiczny:
» Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00.
W rodzinach uczcijmy obraz Miłosierdzia Bożego.
Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jezus zaprasza nas do świadczenia miłosierdzia, przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych, z którymi żyjemy na co dzień.
» W poniedziałek Uroczystość ZWIASTOWANIA Najświętszej Maryi Panny. Dzień ten jest przeżywany jako Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Deklaracje przystąpienia do tego dzieła będziemy składali w dniu jutrzejszym lub w najbliższą niedzielę przed ołtarzem. Msze św. będą o godz. 8.00, 17.00 i 18.00.

» Spotkanie i Msza św. za Radio Maryja będzie we wtorek o godz. 15.30.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 16.00.

» Bóg zapłać za ofiary złożone na Uniwersytet Papieski Jana Pwała II (3.900 zł i 5$) oraz za ofiary przy poświęceniu pokarmów na budowę kościoła (7.120 zł).

• o kluczu do Miłosierdzia Bożego zawartym w trzech słowach,
• o konsekwencjach dla Kościoła nowych regulacji dotyczących danych osobowych,
• o polskiej produkcji filmu "Korona królów".

• "Tu dokonują się prawdziwe cuda",
• "Miłość nigdy nie umiera",
• "Jak inżynier został obrońcą życia".

Specjalne wydanie poświęcone Apostołce Miłosierdzia Bożego Hannie Chrzanowskiej, której beatyfikacja będzie w Krakowie 28.04.2018r.