II Niedziela Wielkiego Postu - 25/02/2018

» W dzisiejszą i przyszłą niedzielę będą trwały rekolekcje wielkopostne. Rekolekcje prowadzi ks. dr Wojciech Węgrzyniak, którego serdecznie witamy i życzymy światła Ducha Świętego. Zapraszamy do licznego udziału.

» Dziś o godz. 17. 00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, o godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla młodzieży.

» W środę ks. proboszcz Roman obchodzi swoje Imieniny. O godz.17.00 będzie Msza św. w intencjach ks. proboszcza. Serdecznie zapraszamy i polecamy pamięci modlitewnej naszego duszpasterza.

» We czwartek - 1 marca - obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pamiętajmy o naszych niezłomnych bohaterach.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta - czwartek od godz. 16.00.

» W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
Okazja do spowiedzi we czwartek i w piątek od godz.16.00. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.
W sobotę o godz. 16.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu N ajświętszej Maryi Panny po Mszy Św. o godz. 17.00 - nabożeństwo z racji I soboty miesiąca.

» Spotkanie dla uczniów kl. VII przygotowujące do bierzmowania będzie 6 marca o godz.18.30 w spichlerzu.

• o samotności, która poważnie zagraża Europie,
• o modlitwie jako najlepszej broni,
• "Żebrałam pod krzyżem" świadectwo o wyproszonej łasce.

• "Święte życie ojca Pio",
• "Prowadził Polskę ku prawdzie" - mowa o Antonim Krauze,
• o bohaterach, którzy nie mieli nawet symbolicznego grobu.

• "Spowiedź w drodze do zbawienia",
• "Żołnierze wyklęci",

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Boga:
+ Genowefa Juszczyk (100 lat)
+ Wanda Barańska (90 lat).