IV Niedziela Zwykła - 28/01/2018

Kalendarz liturgiczny:
» Środa - wspomnienie św. Jana Bosko,
» piątek - ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (Matki Bożej Gromnicznej). Msze św. z poświęceniem gromnic w tym dniu będą o godz. 8.00, 17.00 i 18.00. Dzień ten jest Dniem Życia Konsekrowanego. Składka będzie przeznaczona na zakony kontemplacyjne.
» Sobota - wspomnienie św. Błażeja.

» Zakończyła się wizyta duszpasterska w naszej parafii - msze św. w dni powszednie będą wieczorem o godz.17.00 i 18.00 a kancelaria parafilana będzie czynna w zwykłych godzinach urzędowania.

» We wtorek o godz. 19.30 będzie spotkanie klas III przygotowujących się do bierzmowania.

» We czwartek od godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta.

» W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
Okazja do spowiedzi we czwartek i w piątek od godz. 16.00.
W sobotę o godz. 16.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny, Msza św. i nabożeństwo z racji 1. soboty miesiąca.

» W przyszłą niedzielę, wspieramy fundusz budowy naszego kościoła.

• "Mistyka jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych",
• skąd ostatecznie wiemy, co jest dobre, a co złe?
• o uczestnikach wyprawy na K2.

• "Wielki Pasterz" - mowa o abp. Ignacym Tokarczuku,
• "Polak, który budował w Ameryce mosty",
• o zaniepokojeniu papieża Franciszka widmem wojny nuklearnej.

• o przynależności do parafii,
• o nowej inicjatywie dla pijących alkohol,

W minionym tygodniu odeszła do Boga
+ Marianna Piórkowska
mama ks. Łukasza Piórkowskiego, któremu składamy wyrazy chrześcijańskiego współczucia.
Msza św. za ś.p. Mariannę będzie w przyszłą niedzielę o godz. 8.00 (zamówiona przez Róże Różańcowe).