Niedziela Świętej Rodziny - 31/12/2017

Kalendarz liturgiczny:
» Dziś obchodzimy Święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa, przypada również wspomnienie św. Sylwestra.
» W poniedziałek - w pierwszy dzień Nowego 2018 roku - Uroczystość św. Bożej Rodzicielki, a jednocześnie Światowy Dzień modlitw o pokój.
» Wtorek - wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu,
» we środę wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus.
» W sobotę obchodzimy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą jak w niedzielę. W tym dniu modlimy się za misje, również składka przeznaczona jest na cele misyjne. W Uroczystość Objawienia Pańskiego katolik jest zobowiązany uczestniczyć we Mszy św. Po Mszach św. będzie można zaopatrzyć się w poświęcone kadzidło i kredę, przygotowane przez młodzież z KSM.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek, godz. 16.00.

» W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Spowiedź 1. piątkowa - godz. 17.00.

» Msze św. w tym tygodniu od wtorku do czwartku będą tylko rano o godz. 8.00. W piątek Msza św. o godz. 18.00.

» W sobotę o godz. 17.00 różaniec i nabożeństwo wynagradzające z racji 1. soboty miesiąca.

» Porządek wizyty duszpasterskiej wg harmonogramu. Kancelaria w styczniu nie będzie czynna w godzinach urzędowania, pilne sprawy prosimy załatwiać po rannej Mszy św.

» W przyszłą niedzielę wspieramy fundusz budowy naszego kościoła.

• "Droga na ołtarze" Sługi Bożego Stefana Wyszyńskiego,
• "Będzie się działo",
• "Rodzina uratuje świat".