XXVI Niedziela Zwykła - 27/09/2015

Kalendarz liturgiczny:
» W dniu dzisiejszym przypada wspomienie św. Wincentego a Paulo.
» Poniedziałek - wspomnienie św. Wacława,
» wtorek święto św. Archaniołów, Michała, Gabriela i Rafała. Swojego patrona czci ks. Rafał, któremu składamy najserdeczniejsze życzenia i zapewniamy o modlitwie. Msza św. w intencji ks. Rafała będzie we wtorek, g. 17.00.
» środa - wspomnienie św. Hieronima,
» czwartek - św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
» piątek - wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.

We czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będą o godz. 17.30. Zapraszamy do tej modlitwy w kościele lub w naszych wspólnotach rodzinnych. Zachęcamy wszystkie dzieci do modlitwy różańcowej za przykładem dzieci z Fatimy.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i I sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie we czwartek i w piątek od godz. 16.00.
Adoracja Najświętszego Sakramentu i Godzina Święta we czwartek godz. 16.00.
W piątek od godz. 8.00 odwiedziny chorych.
W sobotę o godz. 16.30 różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny a po Mszy św. o godz. 17.00 nabożeństwo Eucharystyczne.

Dziś (t.j. w niedzielę) o godz. 16.00 zapraszamy na pieczenie ziemniaka przy spichlerzu. Będzie to związane z imieninami ks. Rafała i ks. Łukasza, którego imieniny są 18 X.

Klub Kultury Wola, ul. Królowej Jadwigi 215, zaprasza na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki 3.10. o godz. 18.00.
W Klubie Kultury Chełm, ul. Chełmska 16, w dniu 4.X będzie dzień otwarty od g. 15.00.

Stowarzyszenie Unikorn, ul Zielony Dół 4, zaprasza na piknik rodzinny 11.X.
Szczegóły na plakatach i stronie internetowej stowarzyszenia.

• o aniołach ? kim są i jaką mają moc,
• rozmowa z aktorką, która chce być świętą,
• W dodatku: obrazek z modlitwą do św. Michała Archanioła.
Jest też nowy numer ?Małego Gościa?.

• "Maryjne dojrzewanie więzionego Prymasa",
• "Ślubne nawracanie się Polski",
• o szkaplerzu św. Michała Archanioła - rozmowa z ks. rektorem WSD Michalitów.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Boga
+ Helena Szałaś (84 lata),
+ Arkadiusz Wojtarowicz (52 lata).