na aranżację wnętrz kościoła parafialnego na Woli Justowskiej w Krakowie

Cel konkursu:

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszej koncepcji wnętrza, w oparciu o którą będzie mógł być wykonany projekt wnętrz kościoła.

Przedmiot konkursu:

Przedmiotem konkursu jest opracowanie koncepcji wnętrz w nowo budowanym kościele parafialnym na Woli Justowskiej w Krakowie.

W ramach konkursu, do zadań Uczestników będzie należało na podstawie udostępnionych materiałów:
• opracowanie koncepcji wnętrza kościoła, obejmującej: wejście, kaplicę, nawę, prezbiterium, balkony, chór oraz zakrystię;
• opracowanie koncepcji wyposażenia – w tym ołtarza głównego, ołtarzy bocznych, miejsc do siedzenia, konfesjonałów itp.

Forma i odbiorcy konkursu:

Konkurs jest otwarty, jednoetapowy, skierowany głównie do projektantów, absolwentów kierunku architektura oraz studentów.

Nagrody:

Nagroda główna – 2.500 zł
Wyróżnienie – 500 zł

Harmonogram konkursu:

Ogłoszenie konkursu – 1 marca 2016
Pobieranie materiałów - do 31 marca 2016
Termin przesyłania prac konkursowych – do 15 maja 2016 30 czerwca 2016
Ogłoszenie wyników konkursu – 31 maja 2016 31 lipca 2016

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

- nagroda główna - praca p. Jakuba Mrozowskiego

- wyróżnienie - praca p. Krzysztofa Putanowicza

Uczestnictwo w konkursie oznacza akceptację Regulaminu Konkursu.

Informacje o konkursie i pytania proszę kierować na adres e-mail: budowa@parafia.justowska.info.