Niedziela Dobrego Pasterza - 07/05/2017

Kalendarz liturgiczny:
» Dziś - w Niedzielę Dobrego Pasterza - rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
Dzieci z naszej parafii o godz. 11.00 i 12.30 przystąpią do pierwszej Komunii Świętej.
» W poniedziałek Uroczystość św. Stanisława. Jest on patronem ks. kard. Stanisława Dziwisza, którego polecamy modlitwom.
» W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy - w tym dniu przypada 100. rocznica pierwszego objawienia Matki Bożej dzieciom z Fatimy, nasi parafianie w pielgrzymce udadzą się do Zakopanego, aby brać udział w uroczystościach jubileuszowych w Sanktuarium na Krzeptówkach. Zechciejmy w szczególny sposób uczcić Maryję.
O godz. 16.30 będzie różaniec w naszym kościele.

» We wtorek o godz. 15.30 spotkanie członków Koła Przyjaciół Radia Maryja a następnie Msza św.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek o godz. 16.00.

» W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 dzieci z klas IV-tych będą miały rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź przed rocznicą będzie w piątek od godz. 16.00.

» Młodzież z KSM-u rozdaje ulotki dotyczące wakacji z wartościami.

» W przedsionku kościoła zbieramy na fundusz budowy nowej świątyni.
Parafia w minionym tygodniu zrealizowała dwie faktury na kwotę 450 tysięcy złotych.
Bardzo dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
Obecnie rozpoczęto prace przy ścianach kościoła oraz przy górnej części wieży, którą firma montuje obok kościoła.

• Ks. abp Henryk Hoser o swojej misji w Medjugorje,
• o wynikach pierwszych badań nad skutecznością naprotechnologii,
• o katolikach w Nepalu - najwyżej położonego państwa świata.

• "Dobry Pasterz z Neapolu",
• o dialogu z wiernymi nowego abpa Marka Jędraszewskiego u św. Anny,
• "Woda jako dobro rzadkie",

• o spowiedzi i świadectwach z nią związanych,