IV Niedziela Adwentu - 18/12/2016

» W poniedziałek od godz. 8.00 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną. Chorych, jak również tych, którzy pragnęliby w swoim domu przyjąć Komunię świętą w dzień Bożego Narodzenia prosimy zgłaszać w zakrystii.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu - czwartek od 16.00.

» Spowiedź święta będzie w tym tygodniu od godz. 16.30.

» W sobotę o godz. 8.00 ostatnie roraty.
Wieczorem nie będzie Mszy św.
Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów, takich jak: łamanie opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie Ewangelii o narodzeniu Jezusa i śpiewanie kolęd.

» Pasterka o godz. 24.00.
Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.

» "Bóg zapłać" za ofiary złożone dla Kościoła na Wschodzie (2.367 zł i 20 &euro).

• "Nadzieja w modlitwie", • "Jedna czwarta w Złotej Setce" - o książce naszej parafianki, • o problemie z nadliczbowymi embrionami.

• o obliczach biedy i jej zaradzaniu, • "Tajemnica błogosławionego kapucyna" o. Honorata Koźmińskiego, • "Z Łodzi do Krakowa".

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga:
+ Wacław Skoczylas (62 lata).