Niedziela Miłosierdzia Bożego - 03/04/2016

» Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. W naszym kościele nabożeństwo Godziny Miłosierdzia o godz. 15.00. W rodzinach uczcijmy obraz Miłosierdzia Bożego.

» Rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. Jezus zaprasza nas do świadczenia miłosierdzia, przebaczenia, miłości i braterskiej solidarności wobec tych, z którymi żyjemy na codzień.

» W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, obchodzona jako Dzień Świętości Życia. Msze św. w tym dniu będą o godz. 8.00, 17.00 i 18.00.
Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Kartki do adopcji są za konfesjonałami, wypełnione należy przynieść w poniedziałek, do kościoła, w tym dniu na Mszach św. złożymy przyrzeczenia duchowej adopcji.
Zachęcam wszystkich do modlitwy w obronie poczętego życia, pamiętając o słowach Jezusa: "Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, Mnieście uczynili".

» Modlitwy uwielbienia - wtorek o godz. 18.30.

» Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 16.00.
Pomoc przy wypełnianiu PIT-ów, również we czwartek, w godz. 17.00 - 18.00, w kancelarii.

» Bóg zapłać za ofiary złożone na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II (3.750 zł).

• Koronka do Miłosierdzia Bożego podbija świat,
• Ks. Józef Tischner o Miłosierdziu Bożym,
• Dopóki żyje choćby jeden grzesznik.
Dołączona jest też płyta z Koronką do Bożego Miłosierdzia.

• Odważnie patrzcie w przyszłość,
• Każdego dnia widzę jego postać,
• Koła Ratunkowe Bożego Miłosierdzia.

poświęcone 1050 rocznicy Chrztu Polski i ważnym wydarzeniom w historii naszej Ojczyzny.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Boga
+ Krzysztof Jacek (57 lat).