IV Niedziela Adwentu - 20/12/2015

» Odwiedziny chorych przed Świętami Bożego Narodzenia będą w poniedziałek od godz. 8.00. Chorych należy zgłosić w zakrystii.

» We czwartek wigilia Bożego Narodzenia, o godz. 8.00 ostatnie roraty, wieczorem nie będzie Mszy św.
Zachęcamy do chrześcijańskiego przeżywania wieczoru wigilijnego oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów, takich jak łamanie opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii o narodzeniu Jezusa i śpiewanie kolęd.

» Pasterka o godz. 24.00. Składka z Pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia SOS.
W piątek Uroczystość Narodzenia Pańskiego.
W sobotę święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, składka w tym dniu przeznaczona jest na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego J.P.II w Krakowie.

» Po świętach Bożego Narodzenia, będziemy przeżywać wizytę duszpasterską, czyli "kolędę". Szczegółowy program jest wywieszony w gablotce przed kościołem i na stronie internetowej parafii, będzie również dostarczany przez ministrantów do skrzynek na listy.

» Dziś spotkanie Duszpasterskiej Rady Parafialnej i Rady Budowy o godz. 19.00.

• Trzy historie ludzi w których życiu narodził się Bóg,
• "Dowód na istnienie Boga",
• "Życie po życiu" na pustyni Syryjskiej.

• "Oblężenie Jasnej Góry w roku 1655",
W dodatku kalendarz na Nowy Rok i płyta z filmem "Santo Subito".

• "Chrystus wykluczany",
• "Dlaczego Adwent trwa 4 tygodnie?",

W minionym tygodniu Miłosierny Bóg powołał z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności:
+ Mikołaja Głowackiego (80 lat).