Niedziela Chrztu Pańskiego - 11/01/2015

W sobotę wspomnienie św. Antoniego, opata.

Dzisiejsza niedziela CHRZTU PAŃSKIEGO kończy liturgiczny okres Bożego Narodzenia. Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły i trwa do wtorku (17 lutego) przed Środą Popielcową.

Msza św. za Radio Maryja i spotkanie będzie we wtorek o godz. 7.15.

Adoracja Najświętszego Sakramentu we czwartek od godz. 17.00.

Msza św. do Miłosierdzia Bożego w intencji Ojczyzny i parafii będzie w piątek o g. 7.15.

Msze św. w tym tygodniu o godz. 7.15, a w sobotę również o g.18.00.

9 stycznia zmarł w wieku 84 lat ks. Franciszek Noga, który pracował w naszej parafii za czasów ks. Dorembowicza. Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek w Wieprzu k/Żywca. O godz. 12.00 wyprowadzenie ciała z domu, o 14.00 Msza św. w kościele i odprowadzenie na cmentarz.

"Bóg zapłać" za ofiary złożone na budowę naszego kościoła i na Misje (3.900 zł).

"Przewodnik Katolicki"
- rozmowa z Anną Dymną, - "Rok z Janem Pawłem II", - co warto wiedzieć o Różach Różańcowych z "Projektu Róża"?

- o werbowaniu ks. Jerzego Popiełuszkę do tajnej współpracy, - świadectwo o doznanym cudzie, - o przyzwoleniu sądów na rozwody.

- o tym, jak znaleźć chrzestnych dla swojego dziecka? - "Największą krzywdą dla ludzi jest świat bez Boga" - wspomnienia o Wojciechu Kilarze - wielkim czcicielu Maryi.

- rozmowę z Jackiem Pulikowskim, propagatorze zdrowej rodziny, - o tym, czy ksiądz może być detektywem jak serialowy o. Mateusz? - "Sobieskiego wawelski pogrzeb".