Majowa beatyfikacja -

publikacja: 24/01/2011

Wobec kierowania wielu zapytań w sprawie wyjazdu na majowe uroczystości beatyfikacji Karola Wojtyły do Rzymu - ksiądz proboszcz informuje, że nie jest planowane organizowanie wyjazdu parafialnego...

W ostatnim czasie wielu organizatorów wyjazdów oferuje możliwość uczestniczenia w majowych uroczystościach - w bardzo zróżnicowanych cenach i warunkach.

Duszpasterska Rada Parafialna przypomina, aby przed wykupieniem wyjazdu dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, w szczególności w zakresie miejsca i standardu noclegu, wyżywienia i ubezpieczenia oraz zapewnianej możliwości uczestniczenia w uroczystościach i miejscu tegoż uczestnictwa.

Warto również zasięgnąć informacji, co do samego biura organizującego wyjazd. Warto wybrać firmę znaną, wcześniej organizującą już podobne wyjazdy - n.p. biuro "Orlando" ze Skawiny (www.pielgrzymki.pl).

Informacje o beatyfikacji:  http://diecezja.pl/pl/beatyfikacja/2440-betyfikacja