Spektakl w kościele na Woli -

publikacja: 15/10/2009

"Zbyt często życie ludzkie rozpoczyna się i kończy pozbawione radości i pozbawione nadziei." / Jan Paweł II /

W niedzielę (18 października) wieczorem, w krypcie naszego kościoła młodzież KSM-u wystawiła przedstawienie multimedialne oparte na twórczości dramaturgicznej Karola Wojtyły pt. "Nie rozdzielajcie Miłości". Tak sami napisali o tym przedstawieniu:

"Jest to spektakl o miłości, rodzinie, nadziei i niesamowitej wartości każdego ludzkiego istnienia. Tych parę słów o macierzyństwie i ojcostwie, wypowiedzianych ustami młodych, niesie ze sobą tę radość, której być może brakuje nam na co dzień."

Zdjęcia z przedstawienia na Woli są tutaj (kliknij).

Ze spektaklem tym młodzież wystąpi w najbliższym tygodniu na Festiwalu Małych Form Artystycznych - "Inspiracje 2009" w Łagiewnikach.

Z OSTATNIEJ CHWILI:

Spektakl wolskiej młodzieży został zakwalifikowany (jako jeden z trzech) do Gali Finałowej II edycji Festiwalu Małych Form Artystycznych "Inspiracje", która odbędzie się dzisiaj (niedziela 25.10) po południu w Auli Jana Pawła II przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łagiewnikach.